Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasičský bál s rekordní účastí

27. 02. 2012

Dobrá zábava a více než 200 návštěvníků. To jsou hlavní znaky plesu SDH Mlázovice, který se uskutečnil v pátek 24. února 2012 na sále mlázovické Radnice.

Mlázovičtí hasiči pořádají svůj bál s přestávkami již od svého založení v roce 1903. Jedná se o vyhlášenou kulturní akci, na kterou se těší dlouho dopředu mnoho obyvatel městečka i okolí. Letos premiérově hrála kapela Futrál ze Semil. Několik mladíků, společně se sólistkou na housle, nenechalo plesové hosty sedět v klidu. Zábava skončila až hodně nad ránem.

Jako doplňkový program proběhlo slosování vstupenek o ceny a místní restaurace připravila rozšířené MENU se zvěřinovými specialitami. Bohužel, ani letos neměli hasiči klid na zábavu. Po loňském požáru přestal, krátce po půlnoci, odtékat septik budovy a veškerý odpad se začal valit do přízemí. Někteří hasiči museli odložit obleky a v pracovních oděvech zabránili případným obrovským škodám na vybavení jídelny i hospody a také samozřejmě předčasnému ukončení zábavy.

Nakonec ale všichni s úsměvem dodali, že jsou k pomoci připraveni 24 hodin denně a nejdůležitější je, že se ples povedl.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!