Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasičský bál napsal další dějství

04. 03. 2013

Sobotní večer, 23. února 2013, patřil hasičům. Pro veřejnost připravili tradiční hasičský ples, s výbornou hudbou a slosováním vstupenek o zajímavé ceny.

Výbornou zábavu nezkazilo ani období probíhajících chřipek. Pár volných míst se na sále Radnice sice dalo najít, ale o to lépe se tancovalo všem přítomným. A tancovat vydrželi až do ranních hodin, protože semilská skupina Futrál hrála „jako z partesu“.

Hasiči také zajistili mnoho zajímavých cen, které obdrželi šťastní majitelé vstupenek po jejich slosování. Místní restaurace připravila pro návštěvníky speciální menu uspokojující chuťové pohárky.

Mlázovičtí hasiči opět ukázali, že kromě krocení plamenů a péče o techniku, umí pečlivě připravit i tuto kulturní akci. Proto se nemusí obávat nezájmu hostů v dalších letech.


Fotogalerie: Kapela Futrál (zveřejněno s laskavým svolením)

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!