Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči vyčistili koupaliště pro letošní sezónu

26. 04. 2011

SDH Mlázovice pořádal v sobotu 22. dubna 2011 brigádu na čištění koupaliště. I přes ideální počasí přišla jen hrstka dobrovolníků.

Letošní čištění koupaliště se odehrálo o několik týdnů dříve, než bývá obvyklé. Městečko chce prověřit stav stěrky bazénu a provedené nátěry, které jsou ještě záruce. Na případné opravy je zajištěn dostatečný časový prostor.

Nestandardní průběh počasí v druhé polovině loňského roku zapříčinil velké nánosy bláta na dně nádrže. Zpočátku to vypadlo, že bude nutné povolat manipulátor z místní Zemědělské a.s. na odvoz materiálu, ale nakonec techniku nahradili obětavé ruce.

Je absolutně nepochopitelné, jaké předměty byly nalezeny na dně bazénu. Někdo si ho zjevně plete s odpadkovým košem. Hrnec, větve, trubky, zbytky pyrotechniky – to vše nacházeli hasiči při čištění. Ještě horší však je, že někdo může do koupaliště házet sklo. Střepy ležely na několika místech. Jestli někomu nedochází, co mohou způsobit nebo to dělá schválně?

I když byla brigáda svolána netradičně na sobotu a i přesto, že panovalo příjemné počasí, mimo členů SDH nepřišel nikdo. Akce se zúčastnilo 7 hasičů a 1 pracovník obecního úřadu. Nutno poznamenat, že z těchto lidí koupaliště využívají přes léto dva. Proč nepřišli pomoci ti, kteří o prázdninách pravidelně lehávají na březích nádrže a využívají bezplatných služeb areálu, lze jen domýšlet.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!