Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči tančili až do svítání

17. 02. 2010

Sbor dobrovolných hasičů Mlázovice pořádal v pátek 12.2.2010 na sále Radnice svůj tradiční bál.

Plesová sezona je v plném proudu, milovníci tance a zábavy si v tomto období přijdou na své, maturitní, myslivecké, městské, spolkové a jiné bály, snad každý pátek i sobotu se v okolí něco děje, stačí si jen vybrat. Přesto jsou v této nepřeberné nabídce tradiční venkovské zábavy, a ty hasičské obzvlášť, snad nejoblíbenější. Bude to asi tou zvláštní atmosférou, která tam panuje. Většina lidí se navzájem zná, dámy mají příležitost pořádně se blýsknout novou róbou, členové sboru ve svátečních uniformách, přátelská, uvolněná atmosféra, zajímavá tombola. A v neposlední řadě i mírné napětí – bude letos rvačka nebo ne :-) ? 

Ani naši hasiči se nenechali zahanbit, nezůstali pozadu a uspořádali svůj tradiční bál. Tak tradiční, že ani oni sami již nespočítají kolikátý je v pořadí. Snad výzva a úkol pro kronikáře našeho SHD do příštího roku :-). Během neděle před bálem obešli Bratři hasiči městečko a touto formou zvali na ples, zájemci si mohli rovnou zakoupit za zvýhodněnou cenu vstupenky. Vypadalo to, že bude beznadějně plno, protože bylo prodáno rekordní množství lístků. Bohužel vysoká nemocnost mnohým nedovolila zúčastnit se, mnoho lidí také bere zakoupení lístků jako formu podpory místního sboru a na ples se ani nechystá. Přesto se již krátce po osmé hodině sál zaplnil a zábava byla brzo v plném proudu. K tanci i poslechu hrála opět konecchlumská kapela Levou rukou.

Velkým lákadlem na této akci je tombola. Každý lístek vyhrává!! Hasičům se letos podařilo připravit přes 260 menších i větších cen. Vyhrát jste mohli například plastiky z umělého pískovce, obrazy místního malíře Jiřího Otruby, jablka, sportovní tašku, kované svícny, potřeby do domácnost, dort, ale i pytel pšenice, či balík sena :-). Ceny hasičům věnovali většinou sponzoři (jejichž seznam je ve foto příloze), ale i jednotliví občané městečka. Všem, kteří přispěli, hasiči touto cestou moc děkují.

 

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Anna Skrbková | 20. 02. 2010 09:05
Letošní ples byl úžasnej myslím , že se povedl nikdo se tam nepobil kapela hrála výborně příjemná atmosféra jeden z nejlepších plesů v poslední době.paráda*87**2*