Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči si zvolili nové vedení

10. 12. 2019

V pátek 6. prosince 2019 proběhla v hasičské zbrojnici volební valná hromada SDH Mlázovice.

Po úvodním slovu z úst starosty Františka Čípa, zhodnotil ve svém projevu uplynulý hasičský rok 2019 jednatel sboru Martin Vágenknecht. Na řadu přišli se svými příspěvky pokladník, velitel a předseda revizní komise.

Pozvání na valnou hromadu přijal brigádní generál Ing. František Mencl, ředitel krajského ředitelství HZS Královehradeckého kraje, ředitel územního odboru Jičín plukovník PhDr. Libor Zikeš a vedoucí pracovník IZS pan major Ing. Ladislav Oborník. Pan ředitel Mencl především poblahopřál jednotce ke třetímu  místu v anketě o dobrovolné hasiče roku 2019. Pan ing. Zikeš zhodnotil vzájemnou spolupráci dobrovolných a profesionálních sborů a pan ing. Oborník obohatil jednání statistikou událostí, které se na okrese Jičín údály od počátku roku do konce listopadu. Posledním hostem, který poděkoval za spolupráci, byl starosta městysu pan Tomáš Komárek. Vyslovil sboru pochvalná slova za důležitou technickou pomoc při činnostech v katastru Mlázovic, také za kulturní a spolkovou činnost.

Na řadu přišlo předání čestných uznání za aktivní činnost pro Marka Vojtěcha a Miloše Malinu, gratulace nejstaršímu členovi sboru panu Josefu Stoklasovi k jeho 85. narozeninám a hlasování o přijetí nové členky Daniely Vrabcové.

Závěrečnou částí valné hromady byla volba výkonného výboru a starosty. Po vyplnění všech volebních lístků vyhlásila volební komise výsledky. Novým starostou sboru se stal pan Martin Vágenknecht, ve funkci velitele pokračuje Tomáš Čeřovský a do výboru byli zvoleni Martin Ramšák, Martin Kutko, Štěpán Vrabec, Ladislav John, Miloš Malina, Milan Kubíček a Jitka Vrabcová. Po volbách došlo na děkovná slova, přání a diskuzi.

Poté již bylo servírováno občerstvení. Došlo na promítání fotek a decentní oslavu třetího místa v celostátní anketě.


Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!