Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči se představili na pardubickém Retroměstečku

10. 10. 2015

Bývalá kasárna T.G.Masaryka v Pardubicích se o víkendu 3. - 4. října 2015 staly dějištěm akce s názvem Retroměstečko.

Dostaveníčko si zde dali dobrovolní i profesionální hasiči, záchranáři, Policie ČR, Armáda ČR a různé spolky sdružující auto-moto veteránisty, vojáky, modeláře či sběratele. Všichni se pyšnili naleštěnou technikou a svými dovednostmi i zkušenostmi. Pro dětské návštěvníky bylo připraveno mnoho úkolů a soutěží, ostatní si zase zavzpomínali na doby, kdy běžně jezdili ulicemi "vejtřasky, erťáci, stoosmačtyřicítky, třiapůly, žigulíci" a další dnes již legendy.

SDH Mlázovice se aktivně účastnil a vystavoval zásahovou cisternu a čerstvě zrenovovanou stříkačku z roku 1959. Hasiči se důstojně zhostili další akce, na které prezentovali nejen svůj život a techniku, ale zároveň dobře propagovali Mlázovice. Celý víkend korunovalo krásné počasí a dobrá nálada.


Text a foto: Tomáš Čeřovský, SDH Mlázovice

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!