Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči se neustále zdokonalují

18. 06. 2022

V úterý 14.6.2022 se mlázovická jednotka zúčastnila cvičení s dýchací technikou v bývalých lázních v Železnici, společně s jednotkami z Valdic a Železnice.

Na prvním stanovišti si hasiči osvěžili kontrolu a práci s dýchací technikou, správné použití a zvládnutí krizových situací. Na dalším stanovišti proběhla praktická ukázka a školení na téma práce s vysokotlakou proudnicí a vnikání do uzavřených prostor. Posledním a hlavním úkolem bylo nalezení ohniska požáru ve sklepení a lokalizace zraněné osoby, kterou představovala 80 kg figurína. V plné polní, s dýchací technikou a kompletně zakouřeném prostoru, to byla pro všechny zúčastněné výzva, která stála hodně sil a potu. Velké poděkování patří členům jednotek SDH Valdice a SDH Železnice za přípravu a realizaci cvičení.


Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice
Foto: JSDH Mlázovice, Železnice a Valdice

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!