Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči se loučili se sportovní sezónou

22. 09. 2018

Doútočná 2018 – takový název měl nultý ročník rozlučkové akce s letošním rokem v požárním sportu.

Mlázovičtí hasiči pozvali v sobotu 22. září 2018 okolní sbory k zakončení letošní sezóny v požárním sportu. Jednalo se o nový nápad, jak se poněkud netradičně sejít, zasportovat a bez tlaku na výsledek strávit příjemné odpoledne.

Bohužel, i když se mělo u mlázovického koupaliště představit 6 družstev, v den konání přišly hned čtyři omluvenky. Soutěžní klání přesto zrušeno nebylo a tak si požární útoky s „handicapem“ v podobě malého piva, vyzkoušeli alespoň domácí a hasiči ze Šárovcovy Lhoty. Místní hasiči si před každým útokem losovali, kdo bude zastávat jaký post a tak o zábavu rozhodně nebyla nouze.

Na požární útoky se přišlo podívat také dost diváků, kteří společně s hasiči poseděli na koupališti až do večera. Mlázovický sbor by chtěl, aby se z tohoto podniku stala tradiční podívána, při které se na podzim sejdou hasiči z našeho okolí.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!