Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči připravili pěkný ples

27. 02. 2016

Velké množství návštěvníků, vynikající kapela "Levou rukou", zajímavé ceny a bohaté občerstvení. Není divu, že letošní hasičský bál si všichni jen pochvalovali.

V pátek 19. února 2016 byl ve velkém sále Restaurace Radnice uspořádán tradiční hasičský ples místního dobrovolného spolku hasičů. Letošní ročník byl okořeněn přehlídkou svatebních a společenských šatů novopackého salonu Monika a zvučnými tóny kapely Levou rukou. Ta perfektně uspokojila všechny věkové kategorie i milovníky nejrůznějších tanečních stylů. Na parketu byla k vidění polka, valčík, cha-cha, blues, rumba, waltz a i mnoho nekonvenčních stylů.

V lákavé tombole letos bylo mnoho zajímavých cen a tak se všichni těšili, že si právě oni vylosují los s číslem 241, který skrýval sud piva, nebo dort s jedlou replikou hasičského auta ukrytý pod číslem 185. Bar zase zastal úlohu občerstvovací stanice a letošní ročník tak nelze hodnotit nijak jinak, než jako vydařaný.


Text a foto: Tomáš Čeřovský, SDH Mlázovice

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!