Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči představili cisternu v Litoměřicích

07. 07. 2010

Mlázovičtí hasiči odcestovali počátkem června do Litoměřic na V. Celostátní sraz hasičstva. Ten se konal na litoměřickém výstavišti ve dnech 12 - 13. června 2010.

V průběhu srazu prezentovali činnost svého sboru, městečko Mlázovice a především modernizovanou Cisternu CAS 24, která je v celorepublikovém měřítku pravděpodobně unikátem. 
 
Prapor mlázovického SDH byl dekorován slavnostní stuhou. Během sobotního dopoledne se zúčastnili slavnostního průvodu městem, společně s profesionály a dalšími dobrovolnými sbory.  

Na výstavišti, kam dorazili desetitisíce návštěvníků, propagovali také naše městečko Mlázovice. Rozdávali propagační předměty a informační materiály Mlázovic a podávali potencionálním návštěvníkům podrobné informace o obci a jejím okolí.


Fotogalerie: Ladislav John


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!