Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči pořídili nové sportovní vybavení

17. 10. 2020

Začátkem roku spustil Královéhradecký kraj dotační výzvu pro dobrovolné hasiče v několika oblastech. Jednou z nich bylo i pořízení a modernizace vybavení pro požární sport.

Sbor dobrovolných hasičů v Mlázovicích této výzvy využil a odeslal hodnotící komisi projekt na pořízení 11 sad nových sportovních kompletů (dres a kalhoty), dále sadu hadic - savic, rozdělovač, sací koš, hadice a sportovní proudnice v hodnotě přesahující 32000 Kč. Projekt mlázovických hasičů byl krajem na začátku května podpořen a sbor díky tomu získal dotaci ve výši 25000 Kč. Zbývající částku hasiči dofinancovali ze svých zdrojů. Bohužel, přes takřka nečinnou hasičskou sportovní sezónu 2020, ovlivněnou koronavirovou pandemií, nemohlo být sportovní vybavení ještě použito a na svůj první počin čeká. Doufejme, že v roce 2021 tomu bude jinak.


Text a foto: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!