Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči pomáhají kulturnímu životu v městečku

12. 03. 2014

V pátek 7. března 2014 uspořádali mlázovičtí hasiči na sále Radnice svůj bál.

Na začátku čekalo na přítomné hosty překvapení. Místo tradičního zahájení, do sálu přijelo dřevěné hasičské auto a ostroměřský potěr předvedl svůj ostrý zásah. Děti byly velice šikovné, za což sklidily mohutný potlesk.

Poté se nástrojů chopila tanvaldská kapela Kontakt, která měla v mlázovicích svoji premiéru. Návštěvníci plesu tančili dlouhé hodiny a k ránu odcházeli domů unavení, ale obohacení o pěkné zážitky.

Ti, kteří měli štěstí, si také domu odnesli hodnotné ceny, které vyhráli při slosování vstupenek. Tombola byla opravdu bohatá, hasičům na ples věnovala ceny řada firem i jednotlivců z širokého okolí.

Možnosti kulturního vyžití na malé obci jsou velmi malé, proto je dobře, že hasiči každoročně věnují velké úsilí na pořádání svého bálu. Zdatně pokračují v dlouholeté tradici a také ukazují, že kromě pomoci v krizových situacích umí i jiné věci. 

 

Fotogalerie: Tomáš Čeřovský

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!