Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?

Hasiči ovládli okrskovou soutěž

20. 05. 2014

Mlázovičtí hasiči s přehledem vyhráli okrskovou soutěž v požárním sportu v Lužanech. Nyní je čeká start v okresním kole.

V sobotu 17. května 2014 proběhla ve večerních hodinách hasičská soutěž na lužanském fotbalovém hřišti. Celé odpoledne sice z oblohy sršely provazy vody, ale navečer se začalo počasí trochu umoudřovat. Letos byl start netradičně naplánován na 19:30h a tak souboje o co nejlepší časy probíhaly za soumraku, pod rouškou tmy.

Družstva si nejdříve vylosovala pořadová čísla a provedla nezbytnou agendu. První disciplínou byla štafeta 4x100m a poté přišly na řadu požární útoky. Každé mužstvo mělo 2 pokusy a do konečného hodnocení se počítal lepší čas.

Mlázovice pod vedením Martina Ramšáka, ve složení Milan Kubíček, Karel Špidlen, Petr Plánčik, Vojtěch Holeček, Michal Hroneš a Josef Hlavatý, vybojovaly suverénně 1. místo a obhájily tak loňské prvenství. Další v pořadí skončili Lužany, Konecchlumí, Choteč, Šárovcova Lhota a Svatojánský Újezd.