Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči obdrželi od kraje dotaci na vybavení

28. 11. 2008

Městečko obdrželo dotaci od Královéhradeckého kraje na vybavení pro SDH. Pořízena byla elektrocentrála a plovoucí čerpadlo.

Hasičský záchranný sbor ČR vypsal grant na technické vybavení pro sbory dobrovolných hasičů. Městečko uspělo se svojí žádostí u Královéhradeckého kraje, který tento grant spravoval, a obdrželo 55.000 Kč. Za tyto prostředky pořídilo pro SDH Mlázovice kvalitní elektrocentrálu HONDA, která bude sloužit při zásazích hasičů i běžné údržbě a zároveň bude k dispozici i pro potřeby městečka. Dalším přírůstkem technických prostředků je plovoucí čerpadlo s motorem HONDA. Speciální technologie umožňuje odčerpávat vodu z hladiny o výšce pouhých 1,5 cm.  Ideální je tak pro čerpání vody ze sklepů a dalších uzavřených zaplavených prostor. Slouží i pro dopravu vody na delší vzdálenosti nebo v lesních porostech. Obě zařízení používají i profesionální sbory a pro naše hasiče budou znamenat významné pomocníky v jejich práci.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!