Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči dvakrát čtvrtí

23. 11. 2021

11. ročník ankety o dobrovolné hasiče roku 2021 byl slavnostně vyhlášen.

Sbor dobrovolných hasičů Mlázovice převzal v úterý 16. listopadu 2021 v brněnském Bobycentru ocenění za 4. místo v kategorii jednotek a také za 4. místo v kategorii sborů dobrovolných hasičů, v oblasti Východ Čech. V této oblasti jsou zastoupeny tři kraje a to Liberecký, Pardubický a Královéhradecký. V konkurenci daleko větších měst ve finále je pro nás dvojité bramborové místo úspěchem.

Mlázovice byly nominovány odbornou porotou do užšího finále v kategorii jednotek za zásah u požáru bažantnice a v kategorii sborů za preventivní a výchovnou činnost na dětském táboře v Borku. Programem provázel moderátor Petr Rychlý, zazpívala patronka ankety Ilona Csáková, dále Tomáš Klus a Roman Vojtek.

Sbor dobrovolných hasičů Mlázovice by tímto rád poděkoval za Vaše hlasy, Vaši podporu a náklonnost. Zároveň patří díky i těm, kteří z lenosti či lhostejnosti hlas neposlali. Díky nim máme prostor pro další motivaci a zlepšení do dalších ročníků ankety.

DĚKUJEME VÁM!!!

Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH
Foto: ADHR.CZ a SDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!