Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Čarodějnice upáleny

01. 05. 2024

30. dubna 2024 se odehrálo třetí dějství čarodějnic za hasičskou zbrojnicí.

Tradiční filipojakubská noc a oblíbené "pálení čarodějnic" se letos opět konalo za hasičskou zbrojnicí. Navzdory klimatickým podmínkám, kdy meteorologové a hejtmani napříč republikou zakazovali nebo dávali doporučení ohně nezakládat, mohly díky hasičskému dozoru a menší dřevěné hranici "čarodějnice" proběhnout.

Ještě před samotným aktem proběhlo za hasičskou zbrojnicí příjemné odpoledne. Děti se zabavily úkoly a soutěžemi, za pomoci ochotných maminek a hasiči si děti prověřili na opičí dráze a u stříkání na hořící domeček. Pro všechny zúčastněné bylo připraveno občerstvení v podobě čepované Plzně a Malinovky a na zub byla tradiční klobása, párek v rohlíku a premiérově hasičské bramboráky.

I přes silný východní vítr byla úderem 20 hodiny hranice zapálena a celé čarodějnické osazenstvo upáleno! Hasiči děkují všem ochotným maminkám, které jim pomohly s organizací a Vám všem, kteří jste nás přišli navštívit. Tak za rok na viděnou!Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!