Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Myslivecký bál 2017: výborná nálada na parketu, rekordy v kuchyni

16. 01. 2017

Návštěvníci plesu odcházeli až k ránu. Myslivci opět dokázali uspořádat jedinečnou kulturní akci.

O myslivecký bál v Mlázovicích je tradičně velký zájem. To dokazuje i vysoký počet prodaných vstupenek na další Poslední leč, která se uskutečnila v pátek 13. ledna 2017. Letos výjimečně až druhý lednový pátek. Vzhledem k 12 hodinovému výpadku proudu, který postihnul městečko první víkend roku, to bylo velké štěstí.

Ve slavnostně vyzdobeném sálu Radnice ples zahájil fanfárou na lesní roh Jiří Vích ml. a poté se již rozproudila výborná zábava. Kromě kvalitního servisu a zkušených pořadatelů k ní přispěla vynikající konecchlumská kapela „Levou rukou“, která nenechá nikoho dlouho sedět u stolu.
Namísto nudné půlnoční pauzy přichází pravidelně „zlatý hřeb“ v podobě losování vstupenek o exkluzivní ceny, především zvěřinu. Každý si chce odnést kance, srnu, zajíce nebo jinou z atraktivních odměn.

Jedinečnost celého večera podtrhlo vynikající zvěřinové menu připravené místní restaurací Radnice. Hosté si mohli vybírat z dvanácti chodů. Vyhlášená kuchyně přilákala do místní restaurace a do Mlázovic stovky návštěvníků během celého víkendu. Při odchodu zněla jen slova uznání. Myslivecký ples opět dopřál všem hostům krásné zážitky.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!