Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Jste spokojeni se službami mlázovické knihovny?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Kalendář akcí

Sdružení "Mlázovičtí rodiče dětem", pořádá dětský lampiónový průvod. Sraz účastníků se uskuteční ve čtvrtek 25.10.2018 v 16.00h, v jídelně restaurace Radnice, kde bude možné vyrobit podzimní dekoraci či lampión (vhodné vzít s sebou tyčku na lampión se žárovičkou nebo svíčku na baterie). Okolo 17.00h se všichni vydají na lampiónový průvod městečkem. V případě deštivého počasí bude akce zrušena.

plakat-7780.jpg

Městečko Mlázovice skromně připomene 100. výročí založení Československa. V neděli 28. října od 14.00h bude uctěna památka padlých mlázovických vojáků z 1. i 2. světové války, položením věnce u Pomníku padlých na Náměstí. Pietní věnce budou položeny také na místním hřbitově a v areálu bývalého hřbitova u kostela. V 15.00h proběhne slavnostní vysazení Stromu republiky - lípy na malém náměstí a od 16.00h začne v jídelně Radnice promítání starých fotografií obce a jejich obyvatel, spojené s besedou s místním kronikářem, nad šálkem dobré kávy. Na celý program jste všichni srdečně zváni!

Městečko Mlázovice Vás zve na "Rozsvícení vánočního stromu městečka", které se koná v pátek 30. listopadu 2018, od 18.00h na mlázovickém náměstí. Připraveno bude vystoupení dětí MŠ Mlázovice a mlázovických dětí navštěvujících ZŠ Lázně Bělohrad. K dispozici bude také malé občerstvení.

Visit canadian pharmacies I'm sorry.