Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?

Mlázovický válec převálcoval další soupeře

23. 09. 2005

Uplynulý víkend opět potvrdili mlázovičtí volejbalisté roli favorita. Vyhrály mixy i muži. V obou soutěžích jsme se pevně usadili na čele tabulky.

4.kolo OP Mixy - 22.9.2005 17.30 Jičín

Slippers Jičín vs. Volejbal Mlázovice 1:3 (18:25, 25:11, 12:25, 19 :25)

Značně improvizovaná sestava Mlázovic dávala domacím naději na možnost většího vzdoru, než jaký by se dal očekávat dle papírových kvalit obou soupeřů. První set začal opatrně, žádný z týmů se nedostal do výraznějšího vedení. Každý čekal, kdo zaútočí a předváděná hra nebyla příliš ke koukání. Mlázovice ji však vyhráli a všichni čekali "standardní" průběh zápasů. Jenomže ve druhé sadě Jičín zpřesnil hru a na tvrdé útoky nedokázali najít naši volejbalisté účinnou rekaci. Když se do toho všeho ještě přestalo dařit na síti, debakl druhého setu byl na světě. Na to se již nemohl dívat mlázovický trenér Komárek, který do té doby alternoval rozhodčího, který místo řízení zápasu asi někde vychutnával pěnu plzeňského piva. Proto se zbytek zápasu dohrával bez rozhodčího a Komárek se zapojil do hry. Třetí a čtvrtý set byl již v jasné režii Mlázovic. Aktivní hra, výborné smeče Švandrlíka a fantastické bloky Kinčla, kterými přiváděl jičínské spáče až k šílenství, to byly hlavní atributy jasného vítězství Mlázovic ve zvývajících dějstvích.

Sestava Mlázovic
Libor Švandrlík, Tomáš Komárek, Martin Kinčl, Karel Všetečka, Milan Dittrich, Vlasta Johnová, Petra Holečková, Eva Pospíšilová

4.kolo OP Muži - 23.9.2005 17.00 Dřevěnice

Sokol Dřevěnice vs. Volejbal Mlázovice 1:3 (25:21, 22:25, 19:25, 17:25)

Dřevěničtí jsou, stejně jako my, nováčky soutěže a proto byly před zápasem velkou neznámou. Perspektivní družstvo je tvořeno nadějnými mladými hráči, které doplňuji jejich tátové se zkušenostmi z vyšších soutěží. Za pohádkového počasí se začal hrát velmi vyrovnaný a dramatický zápas. Již od začátku se hrálo bez testování - vše naplno. Přihlížející diváci mohli sledovat velmi atraktivní výměny, které v koncovce lépe vyzněly pro domácí. Ani ve druhém setu nebyly Mlázovice schopni reagovat a tak to za stavu 16:11 již s našimi borci vypadalo všelijak. Klíčovým momentem byla změna nahravače. Tím se za hry stal Zdeněk Břízek a zhostil se tohoto úkolu na výbornou. Stejně tak matador soutěží Karel Vojtěch, který pravidelně nehraje a podal výborný výkon, přispěl k tomu, že byl po dovu sadách stav 1:1. I další sety byly velmi vyrovnané a napínavé, ale již se zde prosadila zkušenost Mlázovc a naopak mladická nerozvážnost Dřevěnic. Mlázovice si již vítězství vzít nenechali a utkání dotáhly do vítězného závěru. Sehráli jsme však jeden z nejtěžších zápasů podzimu a domácím hráčům je nutno vyslovit velké uznání za předvedený výkon.

Jan Štěrba, Zdeněk Břízek, Tomáš Komárek, Martin Kinčl, Karel Všetečka, Karel Vojtěch